Marsz OBUDŹ SIĘ POLSKO

Obejrzałam wczoraj wiele materiału nt. GMO. Wiedziałam, czego można się spodziewać, a jednak szokuje.

Dzieci ruszyły na mównice – Na konferencji United Nations przemawiała trzynastoletnia dziewczynka! Twarze słuchających mówią wiele. Można obejrzeć jej wystąpienie poniżej:

http://icppc.pl/eng/index.php?id=393

Tłumaczenie polskie tutaj: http://www.icppc.pl/pl/index.php

Uderzyło mnie, gdy oglądałam filmy, do których odsyłałam wczoraj, jak ewidentne są dowody na szkodliwość manipulacji genetycznych dotyczących żywności – szczury, które dźwigają guzy duże, jak dodatkowa 1/3 ciałka, doniesienia naukowe, opinie specjalistów. A mimo to, mielibyśmy zalegalizować GMO w naszym kraju? Potrzeba naszego wsparcia, by do tego nie doszło.

Marsz w Warszawie dotyczy nie tylko wolności słowa, będzie na nim wielu ludzi, reprezentujących różne sektory życia w Polsce, zmęczonych, nieraz przerażonych tym, w jakim kierunku zmierzają procesy, zachodzące w kraju, a dotykające ich, ich rodzin, miejsc pracy, społeczności, w których funkcjonują, wreszcie – Polski, Ojczyzny.

Zapraszam do wyrażenia swojej opinii. Podpis jest dowolny. E-mail, Signature, Website are optional. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Thank you for visiting my blog.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s